ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Известувања за промените извршени од модераторите

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Известувања за промените извршени од модераторите   Вто 02 Сеп 2008, 5:32 pm

L O A D I N G ..... .... ... .. .

..............................................................................................................................................
„Име си е име“


Последната промена е направена од GokaGrozni на Вто 23 Сеп 2008, 6:51 pm. Мислењето е променето 4 пати.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Известување/GG   Вто 02 Сеп 2008, 11:15 pm

Темите
-Веронаука во училиштата-со оценка !!
-Сликарство-мојата голема љубов
-Сексуално образование
-Омилен филм и зошто
Преместени се во Форумот-КУЛТУРА

..............................................................................................................................................
„Име си е име“


Последната промена е направена од GokaGrozni на Сре 03 Сеп 2008, 12:05 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Известување 2/GG   Вто 02 Сеп 2008, 11:21 pm

Темите
-R`n`R Антологија
-Најдобри рок песни
-Нај заком Женски
-Нај закон Машки
-Сакам-Мразам
-Тупалка ( повторно )
-Временска прогноза
Преместени се во форумот-ЗАБАВА

..............................................................................................................................................
„Име си е име“


Последната промена е направена од GokaGrozni на Сре 03 Сеп 2008, 12:05 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Известување 3/GG   Вто 02 Сеп 2008, 11:25 pm

Темите
-Спорт-Општо
-Македонски спорт !?
Преместени се во форумот-СПОРТ

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
http://www.youtube.com/GokaGrozni
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Известување Модератор СС   Сре 03 Сеп 2008, 12:09 am

Тенмата - Дружења - Средби е преместена во форумот Општо.
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Известување 4/GG   Сре 03 Сеп 2008, 12:19 am

Темата
-Македонско име нема да загине
Преместена е во форумот-МАКЕДОНИЈА

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
http://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   Сре 03 Сеп 2008, 9:41 pm

Се молат сите идни членову на ФОРИМОТ Е НАШ да ги пополнат следниве рубрики
Location:
Birthday:
Gender:
Job/hobbies:
Humor:

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
http://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Иазвестување   Саб 06 Сеп 2008, 10:37 pm

Поставени се и правилата на ФОРУМОТ Е НАШ

ПОЧИТУВАЈТЕ ГИ

http://slobodnotupenje.forumotion.net/forum-f8/topic-t33.htm

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
http://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   Пон 08 Сеп 2008, 6:40 am

Се известуваат членовите на ФОРУМОТ Е НАШ дека има отворено НОВИ членски групи,доколку имате желба да се придружите кон некоја група побарајте членство.На модераторот од соодветната група е да одлучи дали ке ве прими во групата или не.

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
http://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   Пет 12 Сеп 2008, 6:27 am

Нај сентиши отсекогаш-засекогаш
Најдобри не-рок песни
МАКЕДОНСКИ НАРОДНИ ПЕСНИ
Инструментална музика
Најдобри рок песни
R`n`R Антологија
Ансамбл за народни игри и песни на Македонија - ТАНЕЦ

Горниве теми се преместени во нов Форум-МУЗИКА

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
http://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   Вто 23 Сеп 2008, 7:03 pm

Цитат :
Most active topics
Rank Одговори Тема
1 859 ТУПАЛКА (повторно)

2 173 НАЈ закон женски

3 149 Најдобри рок песни


Цитат :
Most Viewed Topics
Rank Видено е Тема
1 4819 ТУПАЛКА (повторно)

2 861 НАЈ закон женски

3 860 Најдобри рок песни

Темата Тупалка ( повторно ) во форумот Забава е маркирана како Важна тема,мислам дека имајки ја во предвид статистиката,заслужува

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
http://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Конкурс   Чет 16 Окт 2008, 10:19 am

За прием на членови во членската група Црн Хумор
1,Барање за членство,со кратки биогравски податоци,испратено на ПП.
2,Препорака од најмалку 2 члена на форумот,испратена на ПП
3,Најмалку 3 вица со тематика црн химор,испратени на ПП ( или постирани на соодветна тема )
4,Слика со JPG формат постирана на соодветна тема.
Конкурсот трае во неограничен временски период,членството во групава не е постојано ( вечно )
За сите подетални информации обратете ми се ( преку ) ПП или e-mail

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
http://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   Чет 30 Окт 2008, 3:06 am

1,2 1,2 1,2
можит ако пишува дека е заклучена,модераторите можат и на заклучено да пишат :D

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
http://www.youtube.com/GokaGrozni
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   Чет 30 Окт 2008, 3:25 am

Темата „Скенирани Стрипови“ повеќе ја нема а пишувањата се префрлрни во „Стрипови и стрип јунаци“.
Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   Чет 30 Окт 2008, 3:44 am

Темите:
„Тие ја призна Македонија под уставното име„
„Македонка се кандидира за претседател на САД?“
и
„[ Анкета ] Македонија го призна Косово“
Од форумот Свет се префрлени во форумот Македонија.
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   Чет 30 Окт 2008, 3:47 am

Temata ај нека е честита by abrakadabra е преместена во форумот ОПШТО

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
http://www.youtube.com/GokaGrozni
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   Чет 30 Окт 2008, 3:48 am

Темата „НА ДЕНЕШЕН ДЕН“ од Општо е префрлена во Свет.
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   Чет 30 Окт 2008, 3:51 am

темата Дебилски песни by Pancho Villa е преместена во форумот МУЗИКА

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
http://www.youtube.com/GokaGrozni
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   Чет 30 Окт 2008, 4:36 am

Темите „Автомобили кои оставиле белег !“ и „ А што велите за моторите кои оставиле белег?“ се префрлени во форумот Општо

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
http://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   Чет 30 Окт 2008, 4:40 am

Темата „ 12 ГОДИНИ ОД СМРТТА НА РИСТО НИЧЕВСКИ“ е преместена во форумот КУЛТУРА

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
http://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   Чет 30 Окт 2008, 6:18 am

Темата ПОЗДРАВИ И ЧЕСТИТКИ во форумот МУЗИКА и е променет наслов во МУЗИЧКИ ПОЗДРАВИ И ЧЕСТИТКИ ( се поклопува со темата АЈ НЕКА Е ЧЕСТИТО ) вака соодведствува со форумот во кој припаѓа

..............................................................................................................................................
„Име си е име“


Последната промена е направена од GokaGrozni на Чет 30 Окт 2008, 6:23 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   Чет 30 Окт 2008, 6:22 am

Темата Фотографија од мојот фото-апарат by GokaGrozni од форумот ЗАБАВА е преместена во форумот кој го заслужува КУЛТУРА

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
http://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   Чет 30 Окт 2008, 6:29 am

Темата ТОП 50 НАЈВЛИЈАТЕЛНИ ШУПАЦИ У МК by toise е преместена во форумот ОПШТО

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
http://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   Чет 30 Окт 2008, 6:39 am

1.Насловот на темата ХОТ,ХОТ,ХОТ...Полноќно ЖЕШКО ! by Синдарела е соодветно преведен и напишан со кирилица
2.Насловите на сите теми во форумот музика се редефинирани

СОГЛАСНО --> Сите реченици напишани со големи букви се сметаат како викање (читај: повишување на тонот) и затоа ве молиме да не ги користите.

..............................................................................................................................................
„Име си е име“


Последната промена е направена од GokaGrozni на Чет 30 Окт 2008, 8:30 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: НАСКОРО   Чет 30 Окт 2008, 6:50 am

Наскоро нови ФОРУМИ
1.Филм
-сите теми кои се поврзани со ТВ медиумот и филмската уметност
2.Тупалка ( повторно )
-продолжетоците на Тупалка ( повторно )
3.Форумот
-активностите за и околу форумот,дружбите и слично
4.Корпа
-каде што ке одат сите теми кои се неактивни


Голема благодарност до Morpheus

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
http://www.youtube.com/GokaGrozni
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   

Вратете се на почетокот Go down
 
Известувања за промените извршени од модераторите
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: Правила,прашања и одговори-
Отиди до: